Cooking Breakfast

Ücretsiz yemek oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9,44 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Pilcom d.o.o.
Uyanın ve sabahlarınıza kendi ellerinizle hazırladığınız sağlıklı ve besleyici bir kahvaltı ile başlayın. Sağlıklı olmak için yemeklerini hazırlamaya başla.

İlk başta yemek istemeseniz bile, bu iştah açıcı yemek pişirme oyununu oynarken acıktığınızı hissedeceksiniz. Bütün aile için günün en önemli öğünü kahvaltı olsa gerek. Kahvaltı için hazırlık yapmaya başlama zamanı o halde.

İlk önce bir pişirme tavasına biraz yağ ekleyin ve bir yumurtayı, biraz pastırmayı ya da sosisi pişirin. İsterseniz yemeğinizi bir parça tuz ve biber ile tatlandırın. Farklı damak tatlarını doyurmak için, jambon ve yumurta ya da sahanda yumurtadan oluşan dünyaca ünlü İngiliz kahvaltısı hazırlayabilirsiniz. Ekmek dilimleri kızartabilir ve içeceğinizi de seçebilirsiniz: süt, çikolatalı içecek, su ya da portakal suyu- fakat doldururken dikkatli olun!

Kahvaltınızın her açıdan lezzetli görünmesi için kendinize bir tabak da seçebilirsiniz. Mükemmel bir kahvaltı almak için biraz salam ya da peynir ekleyin, ya da kendinizi lezzetli bir kuravasan ve gözlemeler ile şımartın. Aileniz ya da arkadaşlarınız için mükemmel ve lezzetli bir kahvaltı için tam zamanı. Arkadaşlarınıza kahvaltı hazırlanıp onlara sürpriz yapma zamanı. 

İştah açıcı bu kahvaltı masasında herkes çok mutlu olacak.

Cooking Breakfast indir